A14950-14
Laird Technologies - Thermal Materials
제품 번호:
A14950-14
설명:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM BLUE
사용자 가이드
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier -
Outline 228.60mm x 228.60mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 2.8W/m-K
Product Status Not For New Designs
Thickness 0.140" (3.56mm)