Laird Technologies - Thermal Materials
제품 번호:
A17634-09
패키지:
-
배치:
-
설명:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM PINK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$48.0415
$48.0415
10
$45.21145
$452.1145
25
$42.38596
$1059.649
50
$39.56028
$1978.014
100
$38.147345
$3814.7345
250
$36.028028
$9007.007
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | - |
| Shape | Square |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | Pink |
| Backing, Carrier | - |
| Outline | 228.60mm x 228.60mm |
| Material | Silicone, Ceramic Filled |
| Thermal Conductivity | 2.7W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0900" (2.286mm) |
| Series | Tflex™ HD300 |
| Type | Gap Filler Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | Laird Technologies - Thermal Materials |
| Shelf Life | 24 Months |
| Package | Box |
| Adhesive | Tacky - One Side |
| Base Product Number | A17634 |