Laird Technologies - Thermal Materials
제품 번호:
A17690-03
패키지:
-
배치:
-
설명:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM PINK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$38.5605
$38.5605
10
$36.2919
$362.919
25
$34.02368
$850.592
50
$31.75565
$1587.7825
100
$30.621445
$3062.1445
250
$28.92028
$7230.07
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | - |
| Shape | Square |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | Pink |
| Backing, Carrier | - |
| Outline | 228.60mm x 228.60mm |
| Material | Silicone, Ceramic Filled |
| Thermal Conductivity | 5.0W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0300" (0.762mm) |
| Series | Tflex™ HD700 |
| Type | Gap Filler Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | Laird Technologies - Thermal Materials |
| Shelf Life | 24 Months |
| Package | Box |
| Adhesive | Tacky - One Side |
| Base Product Number | A17690 |