Laird Technologies - Thermal Materials
제품 번호:
A17747-03
패키지:
-
배치:
-
설명:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM PURP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$41.0875
$41.0875
10
$38.67165
$386.7165
25
$36.25466
$906.3665
50
$33.83767
$1691.8835
100
$32.62927
$3262.927
250
$30.816518
$7704.1295
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | - |
| Shape | Square |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | Purple |
| Backing, Carrier | Polyimide |
| Outline | 228.60mm x 228.60mm |
| Material | Elastomer |
| Thermal Conductivity | 3.0W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0300" (0.762mm) |
| Series | Tflex™ P300 |
| Type | Gap Filler Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | Laird Technologies - Thermal Materials |
| Shelf Life | 24 Months |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Base Product Number | A17747 |