Eaton - Electronics Division
제품 번호:
A20220307WR
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.375"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.0755
$4.0755
10
$3.10365
$31.0365
25
$2.90738
$72.6845
50
$2.58438
$129.219
100
$2.528235
$252.8235
250
$2.331566
$582.8915
500
$2.106834
$1053.417
1000
$1.868061
$1868.061
5000
$1.755695
$8778.475
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 30A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | A2000 |
| Terminal Screw Finish | - |
| Pitch | 0.375" (9.53mm) |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Number of Circuits | 3 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 3 |