Eaton - Electronics Division
제품 번호:
A20221504
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.375"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.0935
$12.0935
10
$10.63905
$106.3905
25
$10.03428
$250.857
50
$9.55092
$477.546
100
$9.36947
$936.947
250
$8.160538
$2040.1345
500
$7.858305
$3929.1525
1000
$7.556062
$7556.062
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 30A |
| Terminal Screw Material | Brass |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | A2000 |
| Terminal Screw Finish | Nickel |
| Pitch | 0.375" (9.53mm) |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Number of Circuits | 15 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 15 |