Serpac
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.0555
$12.0555
10
$10.5279
$105.279
25
$9.57106
$239.2765
50
$8.23099
$411.5495
100
$7.27396
$727.396
250
$6.125448
$1531.362
500
$5.359767
$2679.8835
1000
$4.976926
$4976.926
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 11.2in² (72cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Size / Dimension | 4.250" L x 2.600" W (107.95mm x 66.04mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.11 lb (49.9 g) |
| Ratings | IP40 |
| Thickness | 0.070" (1.78mm) |
| Design | Split Sides and End Panel(s) |
| Series | A |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Serpac |
| Container Type | Box |
| Features | Battery Compartment, 9V and AA, PCB Supports |
| Height | 1.120" (28.45mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | A219V |