A24KRW24KRW26E254C
JST Sales America Inc.
제품 번호:
A24KRW24KRW26E254C
설명:
JUMPER ASSEMBLY SKT-SKT 24POS 10
재고 : 1000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Usage Adapter, Extension
Number of Rows 2
Number of Positions 24
Color Blue, Individual
Contact Finish Thickness -
Contact Finish -
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable -
Series KRW
Length 0.833' (254.00mm, 10.00")