C&K
제품 번호:
A314132A1NZRQ
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH KEYLK 2POS 3PDT 2.5A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.549
$16.549
450
$14.18179
$6381.8055
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Current Rating (Amps) | 2.5A (AC), 350mA (DC) |
| Contact Finish | Silver |
| Depth Behind Flange | 32.66mm |
| Product Status | Active |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 15,000 Cycles |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Key Removable Positions | 1 only |
| Number of Positions | 2 |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Flat Key |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 19.30mm Dia |
| Angle of Throw | 90° |
| Circuit | 3PDT |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Series | A |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Switch Function | On-On |
| Contact Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Package | Tray |
| Base Product Number | A314132A |