Eaton - Electronics Division
제품 번호:
A319314
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.437"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.286
$11.286
10
$9.9294
$99.294
25
$9.36548
$234.137
50
$8.91423
$445.7115
100
$8.744845
$874.4845
250
$7.616492
$1904.123
500
$7.334418
$3667.209
1000
$7.052325
$7052.325
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Voltage Rating | 600V |
| Top Termination | Screws |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 30A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Bottom Termination | Quick Connect (0.250"), Insulated |
| Series | A3000 |
| Terminal Screw Finish | Zinc |
| Pitch | 0.437" (11.10mm) |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | Flange |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Number of Circuits | 14 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 14 |