CIT Relay and Switch
제품 번호:
A31ASP24VDC2D
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY AUTOMOTIVE SPST 80A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.952
$3.952
20
$3.7031
$74.062
40
$3.127162
$125.08648
80
$2.962575
$237.006
240
$2.6334
$632.016
440
$2.468812
$1086.27728
960
$2.304225
$2212.056
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Coil Power | 1.8W |
| Switching Voltage | 75VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 80 A |
| Coil Current | 75 mA |
| Coil Resistance | 320 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | A3 |
| Operate Time | 7 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide Indium Oxide (AgSnOInO) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | Diode, Sealed - Fully |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tray |
| Base Product Number | A31ASP |