TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
A3CCB-1006G
패키지:
-
배치:
-
설명:
IDC CABLE- AKC10B/AE10G/AKC10B
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.831
$2.831
10
$2.71605
$27.1605
25
$2.48976
$62.244
50
$2.37671
$118.8355
100
$2.26347
$226.347
250
$1.980522
$495.1305
500
$1.92394
$961.97
1000
$1.641002
$1641.002
5000
$1.471246
$7356.23
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Cable | 0.050" (1.27mm) |
| Series | - |
| Length | 0.500' (152.40mm, 6.00") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | A3CCB |
| Cable Termination | IDC |