Eaton - Electronics Division
제품 번호:
A40111600
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.562"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$23.9495
$23.9495
10
$22.99095
$229.9095
25
$22.19276
$554.819
50
$21.39457
$1069.7285
100
$20.755885
$2075.5885
250
$20.356752
$5089.188
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Voltage Rating | 600V |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 35A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-16 AWG |
| Bottom Termination | Solder Turret |
| Series | Magnum® A4000 |
| Terminal Screw Finish | Zinc |
| Pitch | 0.562" (14.27mm) |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | Flange |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Number of Circuits | 16 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 16 |