CIT Relay and Switch
제품 번호:
A41CS12VDC
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.596
$1.596
10
$1.4953
$14.953
25
$1.32924
$33.231
50
$1.26274
$63.137
100
$1.196335
$119.6335
250
$1.063392
$265.848
500
$0.99693
$498.465
1000
$0.930468
$930.468
5000
$0.897237
$4486.185
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Coil Power | 1W |
| Switching Voltage | 380VAC, 75VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 20 A |
| Coil Current | 82.8 mA |
| Coil Resistance | 145 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Series | A4 |
| Operate Time | 15 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Must Operate Voltage | 8.4 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | Sealed - Fully |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | A41CS |