CIT Relay and Switch
제품 번호:
A51AE24VDC1.6
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.7955
$1.7955
10
$1.68435
$16.8435
25
$1.49682
$37.4205
40
$1.421912
$56.87648
80
$1.3471
$107.768
240
$1.197475
$287.394
440
$1.122615
$493.9506
960
$1.047774
$1005.86304
4920
$1.010354
$4970.94168
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Coil Power | 1.6W |
| Switching Voltage | 380VAC, 75VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 40 A |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 66.7 mA |
| Coil Resistance | 360 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | A5 |
| Operate Time | 5 ms |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Release Time | 3 ms |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Features | Sealed - Fully |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tray |