Hoffman Enclosures, Inc.
제품 번호:
A664PHC
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX PLAS GRAY 6.102"L X 6.102"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$107.7965
$107.7965
5
$100.6126
$503.063
10
$98.81615
$988.1615
25
$97.0197
$2425.4925
50
$95.58254
$4779.127
100
$93.426515
$9342.6515
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 37.2in² (240cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, Polypropylene |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 6.102" L x 6.102" W (155.00mm x 155.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 2.5 lbs (1.1 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 4,4X,12,13, UL-508A |
| Thickness | 0.630" (16.00mm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | - |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hoffman Enclosures, Inc. |
| Container Type | Box |
| Features | Mounting Flange, Wall Mount |
| Height | 4.370" (111.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | A664 |