Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
A6FR-4101
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH 4POS PIANO SHORT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.216
$1.216
10
$1.17325
$11.7325
25
$1.10276
$27.569
100
$0.95247
$95.247
250
$0.867996
$216.999
500
$0.807025
$403.5125
1000
$0.750709
$750.709
2500
$0.680333
$1700.8325
5000
$0.633412
$3167.06
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Number of Positions | 4 |
| Actuator Level | Flush, Recessed |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Piano |
| Current Rating (Amps) | 25mA |
| Contact Finish | - |
| Circuit | SPST |
| Height Above Board | 0.402" (10.20mm) |
| Mechanical Life | 1,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | A6FR |
| Body Material | - |
| Length | 0.461" (11.71mm) |
| Electrical Life | 1,000 Cycles |
| Contact Material | - |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Washable | No |
| Base Product Number | A6FR |