Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
A6RV-102RS
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH ROTARY DIP BCD 25MA 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.1655
$6.1655
10
$5.62875
$56.2875
25
$5.11936
$127.984
100
$4.42244
$442.244
250
$4.0204
$1005.1
500
$3.725577
$1862.7885
1000
$3.457544
$3457.544
2500
$3.21632
$8040.8
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Number of Positions | 10 |
| Actuator Level | Raised |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Rotary with Shaft |
| Current Rating (Amps) | 25mA |
| Contact Finish | - |
| Circuit | BCD |
| Height Above Board | 0.390" (9.90mm) |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | A6RV |
| Body Material | - |
| Length | 0.386" (9.80mm) |
| Electrical Life | 5,000 Steps |
| Contact Material | - |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Features | Sealed |
| Package | Tube |
| Washable | No |
| Base Product Number | A6R |