Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
A6TR-0101
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.135
$3.135
10
$2.95165
$29.5165
25
$2.68318
$67.0795
100
$2.325315
$232.5315
250
$2.108126
$527.0315
500
$1.954815
$977.4075
1000
$1.8525
$1852.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Number of Positions | 10 |
| Actuator Level | Flush, Recessed |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Piano |
| Current Rating (Amps) | 25mA |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | SPST |
| Height Above Board | 0.197" (5.00mm) |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | A6TR |
| Body Material | - |
| Length | 0.996" (25.30mm) |
| Electrical Life | 1,000 Cycles |
| Contact Material | - |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Washable | No |
| Base Product Number | A6T |