Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
A8L-11-13N1
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.8595
$2.8595
10
$2.56025
$25.6025
25
$2.4187
$60.4675
50
$2.31268
$115.634
100
$2.194595
$219.4595
250
$2.100222
$525.0555
500
$1.935036
$967.518
1000
$1.840644
$1840.644
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Concave (Curved) |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 19.20mm x 17.50mm |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC) |
| Circuit | SPST |
| Mechanical Life | 50,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | A8L |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | A8L |
| Color - Actuator/Cap | Black |