Kingbright
제품 번호:
AA3527AZGSK-30MAV
제조업체:
패키지:
4-SMD
배치:
-
설명:
LED GREEN CLEAR SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.41705
$4.1705
100
$0.276165
$27.6165
1000
$0.213208
$213.208
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 525nm |
| Configuration | Independent |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Green |
| Current - Test | 30mA |
| Millicandela Rating | 700mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.70mm W |
| Height (Max) | 2.15mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-SMD |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Package / Case | 4-SMD, J-Lead |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.5V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 515nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | AA3527 |
| Lens Size | 2.40mm Dia |