American Bright Optoelectronics Corporation
제품 번호:
AB-3535CQ-27F80
패키지:
2-SMD
배치:
-
설명:
1W 3V CERAMIC LED 3535 DOME LENS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.6815
$1.6815
10
$1.0621
$10.621
100
$0.78565
$78.565
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Viewing Angle | 120° |
| Height - Seated (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Color | White, Warm |
| Current - Test | 700mA |
| Current - Max | 1.5A |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Thermal Resistance of Package | 5°C/W |
| Size / Dimension | 0.140" L x 0.140" W (3.55mm x 3.55mm) |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 138 lm/W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2-SMD |
| Series | AB-3535CQ-KKFRA |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | American Bright Optoelectronics Corporation |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3V |
| Flux @ 85°C, Current - Test | 257lm (Typ) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Flux @ 25°C, Current - Test | 289lm (Typ) |
| CCT (K) | 2700K |