3M
제품 번호:
AB5050SHF-210X297
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF ABSORB SHEET 11.693"X8.268"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$62.4625
$62.4625
10
$58.67485
$586.7485
25
$56.78188
$1419.547
100
$52.617745
$5261.7745
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | 70°F (21°C) |
| Shape | Rectangular |
| Material | Polymer Resin, Metal Flakes |
| Thickness - Overall | 0.020" (0.50mm) |
| Product Status | Active |
| Series | AB50000SHF |
| Type | Absorbing Sheet |
| Length | 11.693" (297.00mm) |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | 3M |
| Shelf Life | 12 Months |
| Package | Box |
| Width | 8.268" (210.00mm) |
| Adhesive | Non-Conductive, Single Sided |
| Base Product Number | AB5050 |