/ Oscillators / ABLNO-V-104.000MHZ-T2
minImg
ABLNO-V-104.000MHZ-T2
Abracon LLC
제품 번호:
ABLNO-V-104.000MHZ-T2
제조업체:
Abracon LLC
설명:
XTAL OSC VCXO 104.0000MHZ LVCMOS
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Frequency Stability ±18ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Size / Dimension 0.563" L x 0.343" W (14.30mm x 8.70mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series ABLNO
Type VCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 104 MHz