/ Crystals / ABM3C-25.000MHZ-D4Y-T
minImg
ABM3C-25.000MHZ-D4Y-T
Abracon LLC
제품 번호:
ABM3C-25.000MHZ-D4Y-T
제조업체:
Abracon LLC
설명:
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
재고 : 291617
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series ABM3C
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Abracon LLC
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz