Abracon LLC
제품 번호:
ABM8G-24.000MHZ-4Y-T
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6745
$0.6745
10
$0.59565
$5.9565
50
$0.55708
$27.854
100
$0.492195
$49.2195
500
$0.466317
$233.1585
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Capacitance | 10pF |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Series | ABM8G |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Abracon LLC |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 24 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |