Honeywell Sensing and Productivity Solutions
제품 번호:
ABPLLNN600MGAA3
패키지:
Module
배치:
-
설명:
SENSOR 8.7PSIG 0.11" 2.97V MOD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$29.982
$29.982
10
$24.985
$249.85
25
$22.13006
$553.2515
100
$21.41604
$2141.604
450
$19.988294
$8994.7323
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Pressure | 8.7PSI (60kPa) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Medical Ventilation |
| Output Type | Analog Voltage |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Port Size | Male - 0.11" (2.67mm) Tube |
| Port Style | Barbless |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Pressure Type | Vented Gauge |
| Supplier Device Package | Module |
| Series | ABP |
| Accuracy | ±0.25% |
| Package / Case | 6-SMD Module, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | 0.33 V ~ 2.97 V |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Features | Amplified Output, Temperature Compensated |
| Package | Tray |
| Maximum Pressure | 29.01PSI (200kPa) |
| Base Product Number | ABPLLNN600 |