Panasonic Electric Works
제품 번호:
ABS1416419
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.313
$4.313
10
$3.80855
$38.0855
25
$3.5549
$88.8725
50
$3.38561
$169.2805
100
$2.87774
$287.774
250
$2.623862
$655.9655
500
$2.454572
$1227.286
1000
$2.369927
$2369.927
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Operating Position | 0.571" (14.5mm) |
| Release Force | 3.500gf |
| Ingress Protection | IP50 - Dust Protected |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Lever, Roller |
| Current Rating (Amps) | 100mA (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 5,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | ABS |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 40gf |
| Overtravel | 0.032" (0.81mm) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 200,000 Cycles |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Pretravel | 0.100" (2.5mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ABS141 |
| Differential Travel | 0.020" (0.5mm) |