Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
AC03000007509JACCS
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
RES 75 OHM 3W 5% AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.4655
$4.655
25
$0.399
$9.975
50
$0.3591
$17.955
100
$0.31255
$31.255
250
$0.279262
$69.8155
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.217" Dia x 0.512" L (5.50mm x 13.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 75 Ohms |
| Series | AC03 |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |