YAGEO
제품 번호:
AC0805FRNPO0BN391
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 390PF 100V C0G/NP0 0805
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.20045
$2.0045
50
$0.13338
$6.669
100
$0.113335
$11.3335
500
$0.07999
$39.995
1000
$0.069996
$69.996
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 100V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | AC |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Mfr | YAGEO |
| Capacitance | 390 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |