/ Circuit Breakers / AC1-B0-20-620-3G1-C
minImg
AC1-B0-20-620-3G1-C
Carling Technologies
제품 번호:
AC1-B0-20-620-3G1-C
제조업체:
Carling Technologies
설명:
CIRCUIT BREAKER
사용자 가이드
Actuator Type Rocker
Approval Agency CCC, CSA, UL
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series A
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 277 V