AC2512JK-07470KL
YAGEO
제품 번호:
AC2512JK-07470KL
제조업체:
YAGEO
패키지:
2512
설명:
RES SMD 470K OHM 5% 1W 2512
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 470 kOhms
Series AC
Power (Watts) 1W