Comchip Technology
제품 번호:
ACDSW4148-G
제조업체:
패키지:
SOD-123
배치:
-
설명:
DIODE GEN PURP 100V 150MA SOD123
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.228
$0.228
10
$0.1558
$1.558
100
$0.076
$7.6
500
$0.063384
$31.692
1000
$0.044042
$44.042
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-123 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 75 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | SOD-123 |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25 V @ 150 mA |
| Mfr | Comchip Technology |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 150mA |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | ACDSW4148 |