TDK Corporation
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.475
$0.475
10
$0.456
$4.56
25
$0.3724
$9.31
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Attenuation Value | 25dB @ 530MHz ~ 650MHz |
| Filter Order | 3rd |
| Applications | General Purpose |
| Center / Cutoff Frequency | - |
| Values | - |
| Voltage - Rated | 50V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.071" L x 0.177" W (1.80mm x 4.50mm) |
| Product Status | Obsolete |
| ESD Protection | No |
| Series | ACH |
| Type | Low Pass |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad |
| Number of Channels | 1 |
| Technology | LC (T-Type) |
| Mfr | TDK Corporation |
| Height | 0.138" (3.50mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resistance - Channel (Ohms) | 0.06 |
| Current | 2 A |