STMicroelectronics
제품 번호:
ACST610-8R
제조업체:
패키지:
I2PAK
배치:
-
설명:
TRIAC SENS GATE 800V 6A I2PAK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.5485
$1.5485
10
$1.3813
$13.813
100
$1.077015
$107.7015
500
$0.889694
$444.847
1000
$0.702382
$702.382
2000
$0.655557
$1311.114
5000
$0.622782
$3113.91
10000
$0.599364
$5993.64
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 25 mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 10 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1 V |
| Configuration | Single |
| Triac Type | Logic - Sensitive Gate |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | I2PAK |
| Voltage - Off State | 800 V |
| Series | ACS™/A.S.D® |
| Package / Case | TO-262-3 Short Leads, I²Pak |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tube |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 45A, 47A |
| Base Product Number | ACST610 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 6 A |