Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD1582WBRTZ-R7
제조업체:
패키지:
SOT-23-3
배치:
-
설명:
IC VREF SERIES 0.24% SOT23-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.123
$4.123
10
$3.7012
$37.012
25
$3.49942
$87.4855
100
$3.032685
$303.2685
250
$2.877208
$719.302
500
$2.581701
$1290.8505
1000
$2.177343
$2177.343
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 70µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 5 mA |
| Tolerance | ±0.24% |
| Current - Supply | 70µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 50µVrms |
| Series | Automotive |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 12V |
| Base Product Number | AD1582 |