Bourns Inc.
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.3085
$2.3085
5
$2.2021
$11.0105
10
$2.0919
$20.919
50
$1.68815
$84.4075
100
$1.431365
$143.1365
250
$1.394638
$348.6595
500
$1.174428
$587.214
1000
$1.045978
$1045.978
5000
$0.91752
$4587.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Maximum Temperature Limit | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 8 A |
| Holding Temperature | - |
| Product Status | Active |
| Series | AD |
| Type | Breaker |
| Voltage Rating - DC | 28 |
| Reset Temperature | 20°C (68°F) |
| Package / Case | 2-SMD, Gull Wing |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Package | Bag |
| Rated Functioning Temperature | 55°C (131°F) |