Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD5754RBREZ
제조업체:
패키지:
24-TSSOP-EP
배치:
-
설명:
IC DAC 16BIT V-OUT 24TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$34.409
$34.409
10
$31.73665
$317.3665
25
$30.30994
$757.7485
100
$27.100745
$2710.0745
250
$25.852654
$6463.1635
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of D/A Converters | 4 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.5V |
| INL/DNL (LSB) | ±16 (Max), ±1 (Max) |
| Architecture | String DAC |
| Output Type | Voltage - Buffered |
| Data Interface | SPI, DSP |
| Settling Time | 12µs |
| Voltage - Supply, Analog | ±4.5V ~ 16.5V |
| Differential Output | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP-EP |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | iCMOS® |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Bits | 16 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | AD5754 |