Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD680ARZ-REEL7
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC VREF SERIES 0.2% 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.5045
$11.5045
10
$10.57445
$105.7445
25
$10.13612
$253.403
100
$8.930665
$893.0665
250
$8.492354
$2123.0885
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 10µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 10 mA |
| Tolerance | ±0.2% |
| Current - Supply | 280µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | 20ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 36V |
| Base Product Number | AD680 |