Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD7277AUJZ-500RL7
제조업체:
패키지:
TSOT-6
배치:
-
설명:
IC ADC 10BIT SAR TSOT23-6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.821
$6.821
10
$6.16265
$61.6265
25
$5.87632
$146.908
100
$5.10245
$510.245
250
$4.87312
$1218.28
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.35V ~ 3.6V |
| Input Type | Single Ended |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | SAR |
| Configuration | S/H-ADC |
| Data Interface | SPI, DSP |
| Voltage - Supply, Analog | 2.35V ~ 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TSOT-6 |
| Reference Type | Supply |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 10 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sampling Rate (Per Second) | 3M |
| Base Product Number | AD7277 |