Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD745JR-16-REEL
제조업체:
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
IC OPAMP BIFET 20MHZ ULN 16SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
41
$6.9825
$286.2825
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 20 MHz |
| Slew Rate | 12.5V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 20 MHz |
| Current - Supply | 8mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 150 pA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 250 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 9.6 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Base Product Number | AD745 |