Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD7998BRUZ-0REEL
제조업체:
패키지:
20-TSSOP
배치:
-
설명:
IC ADC 12BIT SAR 20TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.1885
$12.1885
10
$11.2024
$112.024
25
$10.73766
$268.4415
100
$9.46086
$946.086
250
$8.996538
$2249.1345
500
$8.416107
$4208.0535
1000
$7.719605
$7719.605
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.5V |
| Input Type | Single Ended |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | SAR |
| Configuration | MUX-S/H-ADC |
| Data Interface | I²C |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Reference Type | External |
| Series | - |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 8 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 12 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sampling Rate (Per Second) | 188k |
| Base Product Number | AD7998 |