Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD8005ART-R2
제조업체:
패키지:
SOT-23-5
배치:
-
설명:
IC OPAMP CF ULP LDIST SOT23-5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
80
$3.572
$285.76
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 270 MHz |
| Slew Rate | 1500V/µs |
| Current - Supply | 400µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 5 µA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 5 mV |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | Current Feedback |
| Current - Output / Channel | 10 mA |
| Base Product Number | AD8005 |