Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD8026AR-REEL
제조업체:
패키지:
14-SO
배치:
-
설명:
IC OPAMP VF R-R QUAD 14SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
86
$3.344
$287.584
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 13 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 60 MHz |
| Slew Rate | 135V/µs |
| Current - Supply | 3.2mA (x4 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 600 nA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 13 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Current - Output / Channel | 175 mA |
| Base Product Number | AD8026 |