Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD818ANZ
제조업체:
패키지:
8-PDIP
배치:
-
설명:
IC AMP VOLTAGE FEEDBACK 8DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.557
$9.557
10
$8.63265
$86.3265
25
$8.23118
$205.7795
100
$7.14704
$714.704
250
$6.825788
$1706.447
500
$6.223526
$3111.763
1000
$5.420491
$5420.491
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Applications | Voltage Feedback |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 130 MHz |
| Slew Rate | 500V/µs |
| Current - Supply | 7 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 5V ~ 36V, ±2.5V ~ 18V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Base Product Number | AD818 |