Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD8207WBRZ-R7
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.1155
$7.1155
10
$6.42485
$64.2485
25
$6.12636
$153.159
100
$5.319525
$531.9525
250
$5.080448
$1270.112
500
$4.6322
$2316.1
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 150 kHz |
| Slew Rate | 1V/µs |
| Current - Supply | 2.5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | Automotive |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3.3 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Base Product Number | AD8207 |