Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD8216YRZ-R7
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.3865
$5.3865
10
$4.83835
$48.3835
25
$4.57444
$114.361
100
$3.96435
$396.435
250
$3.76105
$940.2625
500
$3.37478
$1687.39
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 3 MHz |
| Slew Rate | 15V/µs |
| Current - Supply | 1mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Differential |
| Base Product Number | AD8216 |