Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD8338ACPZ-RL
제조업체:
패키지:
16-LFCSP (3x3)
배치:
-
설명:
IC VARIABLE GAIN 1 CIRC 16LFCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.7205
$12.7205
10
$11.6926
$116.926
25
$11.2081
$280.2025
100
$9.87506
$987.506
250
$9.390408
$2347.602
500
$8.784593
$4392.2965
1000
$8.057596
$8057.596
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 18 MHz |
| Slew Rate | 50V/µs |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-LFCSP (3x3) |
| Series | - |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Variable Gain |
| Base Product Number | AD8338 |