Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD8432ACPZ-WP
제조업체:
패키지:
24-LFCSP (4x4)
배치:
-
설명:
IC RF AMP VFB 200MHZ 24LFCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.636
$4.636
10
$4.161
$41.61
64
$3.933893
$251.769152
128
$3.409312
$436.391936
256
$3.234494
$828.030464
448
$2.902316
$1300.237568
960
$2.447732
$2349.82272
2432
$2.325344
$5655.236608
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Current - Supply | 24mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-LFCSP (4x4) |
| Series | - |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Test Frequency | 10MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 200MHz |
| Noise Figure | 2.8dB |
| P1dB | 7.7dBm |
| RF Type | Voltage Feedback |
| Package | Tray |
| Gain | 24.08dB |
| Base Product Number | AD8432 |