Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD8504ARUZ
제조업체:
패키지:
14-TSSOP
배치:
-
설명:
IC CMOS 4 CIRCUIT 14TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.066
$4.066
10
$3.65275
$36.5275
25
$3.45344
$86.336
100
$2.99307
$299.307
250
$2.839588
$709.897
500
$2.547957
$1273.9785
1000
$2.148881
$2148.881
2500
$2.041436
$5103.59
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.004V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 7 kHz |
| Current - Supply | 750nA (x4 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Output / Channel | 5 mA |
| Base Product Number | AD8504 |